KORDINATORI HUMANOG BRDA 2010

Za sve dalje informacije kao i kako da uplatite clanarinu ukoliko zelite da pomognete sa svojom hedijom one kojima je to potrebno mozete se kod dolje navedenih osoba obratiti koji su kordinatori za svoje maticne zemlje ili mozete da izvrsite direktno na konto od Humanog Brda a koje glasi: 

Uplate iz Austrije

Konto-Nr.:     761068915
BLZ:               15003
Bank:             Oberbank  Traun
HUMANO BRDO

Uplate iz EU Zemalja

Konto-Nr.:   761068915
BLZ:              15003
Bank:            Oberbank  Traun
IBAN :           AT 901 500 300 761 068 915
BIC :             OBKLAT2L

Uplate preko PayPal-a

IZNOS

 

Kontaktirajte nas putem e-maila humano.brdo@live.at

Kontakt osobe:

AUSTRIJA

Sanel Islamcevic, e-mail: gago75@live.at

Amir Nasic, tel: +43664 818 84 66, e-mail: nasic0074@hotmail.com

Nedzad islamcevic,  e-mail:   nedzad_i@hotmail.com

Ermin Arnautovic,  e-mail: ermin.arnautovic@snt.at

Muhamed Dedic,  e-mail: dedic1974@gmail.com

Velid Rizvanovic, tel: +43 676 775 08 66



BELGIJA

Mesud Crljenkovic ,tel.+32 327 220 20 ,e-mail: mesudcrljenkovic@hotmail.com

 

FRANCUSKA

Hidajet Burnic ,tel.+33 384 266 227 ,e-mail: h.burnic@gmail.com

 

HOLANDIJA

Mersed Pezerovic ,tel.: +31647031434 ,e-mail: mersed.pezerovic@outlook.com



NORVEŠKA

Azura Alisic,  e-mail: azura@alisic.no

 

ŠVEDSKA

Elvedin Padjan,  e-mail: mojprijedor@hotmail.com

Munib Kadiric Nuno,  tel.: +4638330308,   e-mail: nuno00@live.se

Samir  Dedic,  e-mail: samco_d@hotmail.com


Haris Arnautovic,  e-mail:  haxx78@hotmail.com

 

ŠVICARSKA

Nedzad Bilalovic

e-mail: nedzadbilalovic@hotmail.com

 

NJEMAČKA

Sabanovic Faruk-Mara,tel: +49 17 332 55 574,  e-mail: zx12rr@hotmail.com

Damir Habibovic, e-mail: damir02@live.de

Duldanic Edin, tel: + 49 170 814 66 29, e-mail: zulfija@live.de

Dzamastagic Satko, tel: +49 173 820 39 62 e-mail: dzamastagic@t-online.de

 

VELIKA BRITANIJA

Admir Svraka-Ferta, tel:+44 208 749 65 59, e-mail: admirsvraka@hotmail.co.uk

 

HUMANO BRDO 2010 INFO ZA USA I KANADU

Obavjestenje o uclanjivanju u Humano Brdo 2010 za SAD i Kanadu.  Obavjestavaju se gradjani Prijedorske opstine kao i svi zainteresovani trenutno nastanjeni na podrucju SAD i Kanade da je pocelo uclanjivanje u gore navedenu humanitarnu organizaciju za tekucu godinu.

Napomene radi mi smo ogranak istoimene organizacije sa sjedistem u Austriji.

Visina clanarine iznosi 5 ili 10 dollara mjesecno.Trenutno na navedenom podrucju osam kordinatora-volontera ce raditi na prikupljanju clanarine, Dole navedene osobe mozete kontaktirati u vezi nacina uplate.Po zavrsetku akcije bice objavljena imena clanova a o toku same distribucije pomoci bicete blagovremeno obavjesteni.


Za podrucje Chicaga i okolnih podrucja

Admir Ejupovic, tel.: 1-773-517-2394, e-mail: adobih2000@yahoo.com

Detroita i okolina

Sabanovic Muhamedu, tel.: 1-586-822-6787 e-mail: msabtransport@hotmail.com

Sabanovic Nihad, tel.: 1-586-524-4669

Altijana Causevic,  tel.:  1-586-275-2023, e-mail: altijana.admirc@gmail.com

Saint Louis

Nizam Sikiric,  tel.: 1-314-892-4368 ili e-mail: nizamstl@hotmail.com

Nihad Brakic, tel: 1-314-416-7994

Tenesi,Florida,Dzordzija i Kentaki

Edin  Karagic, tel.: 1-423-414-6635

Sve ostale drzave na zapadnoj obali javite se

Nail  Djuldanic, tel.: 1-425-672-2807

Grand Rapids i istocnih drzava

Bahrudin Kadiric-Rudi, tel.:1-616-634-6916 e-mail: rudy@unlimiteddrywall.net

Ukoliko imate bilo kakvih nejasnoca slobodno nazovite po mogucnosti prije podne. Kordinator ispred organizacije Humano Brdo za SAD i Kanadu

 

AUSTRALIJA
U potraznji za koordinatorima


S postovanjem Team HB

 


 

mod racun