TIM HUMANOG BRDA 2010

Mobirise
Admir Ejupovic 
Koordinator USA

Rod. 1972
Hambarine -BiH/Chicago-USA
Mail: adobih2000@yahoo.com

Mobirise
Sanel Islamcevic (Gago)
Finansije HB 2010

Rod. 1975
Rizvanovici-BiH/Traun –Austrija
Mail: gago75@live.at

Mobirise
Damir Habibovic
Koordinator

Rod. 1973
Hambarine-BiH/Ulm-Njemacka
Mail: damir02@live.de

Mobirise
Azura Alisic
Urednik/Koordinator NOR

Rod. 1966
Carakovo -BiH/Klofta-Norverska
Mail: azura@alisic.no

Mobirise
Faruk Sabanovic (Mara)
Koordinator

Rod. 1968
Biscani-BiH/Neu Ulm-Njemacka
Mail: zx12rr@hotmail.com

Mobirise
Anel Selimovic
Tehnicki urednik

Rod. 1973
Regau/Austria
Mail: selimovic@scena.at

Mobirise
Jasmina Kadiric
Projektleiterin 

Rod. Biscani BiH

e-mail: jasmina.kadiric@gmx.net

Mobirise
Midheta Delkic
Finansije BIH

Rod. 1967
Puharska -BiH/
Mail: delkicmidheta@yahoo.de

Mobirise
Prof. Ljumanović Selmir
Bibliotekar

rođen 11.09.1979 god u Tuzli.
Po zanimanju profesor geografije.
mejl:mimi_jupi@hotmail.com

KORDINATORI HUMANOG BRDA 2010

AUSTRIJA

Sanel Islamcevic, e-mail: gago75@live.at
Amir Nasic, tel: +43664 818 84 66, e-mail: nasic0074@hotmail.com
Nedzad islamcevic, e-mail: nedzad_i@hotmail.com
Ermin Arnautovic, e-mail: ermin.arnautovic@snt.at
Muhamed Dedic, e-mail: dedic1974@gmail.com
Velid Rizvanovic, tel: +43 676 775 08 66
 
BELGIJA

Mesud Crljenkovic ,tel.+32 327 220 20 ,e-mail: mesudcrljenkovic@hotmail.com

FRANCUSKA

Hidajet Burnic ,tel.+33 384 266 227 ,e-mail: h.burnic@gmail.com

HOLANDIJA

Mersed Pezerovic ,tel.: +31647031434 ,e-mail: mersed.pezerovic@outlook.com

NORVEŠKA

Azura Alisic, e-mail: azura@alisic.no 

ŠVEDSKA

Elvedin Padjan, e-mail: mojprijedor@hotmail.com


ŠVICARSKA

Nedzad Bilalovic e-mail: nedzadbilalovic@hotmail.com

NJEMAČKA

Sabanovic Faruk-Mara,tel: +49 17 332 55 574, e-mail: zx12rr@hotmail.com
Damir Habibovic, e-mail: damir02@live.de
Duldanic Edin, tel: + 49 170 814 66 29, e-mail: zulfija@live.de
Dzamastagic Satko, tel:+49 160 525 88 83 e-mail: dzamastagic@t-online.de 

VELIKA BRITANIJA

Admir Svraka-Ferta, tel:+44 208 749 65 59, e-mail: admirsvraka@hotmail.co.uk

HUMANO BRDO 2010 INFO ZA USA I KANADU

Obavjestenje o uclanjivanju u Humano Brdo 2010 za SAD i Kanadu. Obavjestavaju se gradjani Prijedorske opstine kao i svi zainteresovani trenutno nastanjeni na podrucju SAD i Kanade da je pocelo uclanjivanje u gore navedenu humanitarnu organizaciju za tekucu godinu.

Napomene radi mi smo ogranak istoimene organizacije sa sjedistem u Austriji.

Visina clanarine iznosi 5 ili 10 dollara mjesecno.Trenutno na navedenom podrucju osam kordinatora-volontera ce raditi na prikupljanju clanarine, Dole navedene osobe mozete kontaktirati u vezi nacina uplate.Po zavrsetku akcije bice objavljena imena clanova a o toku same distribucije pomoci bicete blagovremeno obavjesteni.

Za podrucje Chicaga i okolnih podrucja

Admir Ejupovic, tel.: 1-773-517-2394, e-mail: adobih2000@yahoo.com

Portland, Oregon

Porčić Aldin, Tel. 0503-869-9866 e-mail: aldin1988@hotmail.com

Detroita i okolina

Sabanovic Muhamedu, tel.: 1-586-822-6787 e-mail: msabtransport@hotmail.com

Sabanovic Nihad, tel.: 1-586-524-4669

Altijana Causevic, tel.: 1-586-275-2023, e-mail: altijana.admirc@gmail.com

Saint Louis

Nizam Sikiric, tel.: 1-314-892-4368 ili e-mail: nizamstl@hotmail.com

Nihad Brakic, tel: 1-314-416-7994

Tenesi,Florida,Dzordzija i Kentaki

Edin Karagic, tel.: 1-423-414-6635

Sve ostale drzave na zapadnoj obali

Nail Djuldanic, tel.: 1-425-672-2807

Grand Rapids i istocnih drzava

Bahrudin Kadiric-Rudi, tel.:1-616-634-6916 e-mail: rudy@unlimiteddrywall.net

Ukoliko imate bilo kakvih nejasnoca slobodno nazovite po mogucnosti prije podne. Kordinator ispred organizacije Humano Brdo za SAD i Kanadu

Mobirise

KONTAKTIRAJTE NAS

Sponzori i Partneri

Račun

Humano Brdo e. V.
Banka : Oberbank AG
IBAN: AT 901500300761068915
BIC/Swift: OBKLAT2L

PayPal

humano.brdo@live.at

Pratite nas
Hilfsorganisation
Humano Brdo 
  • Aumühlstrasse 45 d, 4050 Traun, Austria
  • Office- Ringstrasse 1, 4050 Traun, Austria
  • ZVR-Zahl: 371 238 829
  • Mobil: + 43 660 414 58 65